POMOZTE SPOLEČNĚ SE ZAMĚSTNANCI

Pro posílení firemní kultury je dobré, když se do podpory zapojí i zaměstnanci. Přitom nemůsí jit nezbytně o zaměstnanecké sbírky, ale mohou to být aktivity, které Vaše zaměstnance motivují se do pomoci zapojit. Uvádíme několik případů, které se v praxi osvědčily.

ZAM_BEH

DO PRÁCE NA KOLE

Některé firmy vyzvou své zaměstnance, aby do práce jezdili na kole a firma za každý kilometr věnuje naší organizaci určitou částku. Své zaměstnace s naší organizací seznámí a vysvětlí jim, že čím více lidí bude jezdit na kole, tím více kilometrů najedou a o to víc nás podpoří.

ZAM_BEH

BĚŽECKÝ MARATON

Firmám zároveň nabízíme možnost našim prostřednictví zakoupit startovné na běžecké maratony. Organizátor závodů RUNCZECH umožňuje neziskovým organizacím zakoupit startovné, které pak se ziskem organizace nabízí svým sponzorům. Charitativní startovné je nutné řešit do konce ledna. 

ZAM_HNB

HANDBIKE TRENAŽER

Máme trenažery ručních kol (handbike), které zprostředkují pomocí aplikace a obrazovek jízdu jako na skutečných speciálech. S těmito trenažery se účastníme firemních eventů a propagačních akcí. I v tomto případě většinou firmy motivují zaměstnance přepočtem kilometrů na peníze, jako v případě do "práce na kole“.

Náhradní plnění

Naše organizace má chráněné pracoviště, zaměstnáváme handicapované a jsme ragistrování na MPSV jako poskytovatel náhradního plnění. Každá firma, která má více než 25 zaměstnanců má povinnost zaměstnat osoby znevýhodněné na trhu práce. V opačném případě je daňově znevýhodněna. Tuto situci lze řešit odběrem výrobků a služeb od poskytovatelů náhradního plnění.

 

3 VÝHODY PRO FIRMY

1

Budování firemní kultury prostřednictvím společenské odpovědnosti.

2

Budování týmové spolupráce prostřednictvím aktivního zapojení zaměstnanců.

3

Finanční úspora ve výši 36% ze zaplacené částky v režimu náhradního plnění
+
nákladová položka pro odpočet z daňového základu

 

Pokud nás chcete podpořit tímto způsobem, prosíme vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat nebo přímo volejte na tel. 739 739 100

FIRMA, ZAMĚSTNANCI A MY

 


Černí koně, z.s.
IČ: 227 24 389
Cyrilovská 48
250 90 Jirny


Tomáš Pouch
ředitel organizace
739 739 199
info@cernikone.cz


Jiří Bajer
péče o dárce
725 887 340
jirka@cernikone.cz


Miluše Dvouletá
administrace darů
774 889 288
miluse.dvouleta@cernikone.cz