PRODUKTY

MOBILITA PRO DĚTI S TĚLESNÝM POSTIŽENÍM

 

ALEX

Ruční kolo pro děti do 150 cm, má sedmirychlostní převodovku a vyznačuje se bezúdržbovým provozem

FÍLA

Ruční elektrokolo je určené dětem s částečným postižením i horních končetin

VOJA

Ruční kolo pro děti od dvou let je ideálním prostředkem k poznávání světa kolem nás.

MATY

Invalidní vozík pro děti od 12 měsíců nahrazuje první krůčky. Děti si tak lépe osvojují prostor.

TRENAŽER

Ideální pomocník pro fyzioterapii, dětem umožní využít ruční kolo ALEX i v zimním období.

BRADLA

Pro nácvik chůze, pro posílení nohou i trupu jsou určená tato bradla dětské velikosti.

DRESY

Rádi jezdíte na kole ale nepatříte k žádnému týmu? Přidejte se k nám a pomozte nám se zviditelněním.

PŘIPRAVUJEME

Nápadů co vše můžeme vyrábět je opravdu hodně, ale vše popořadě.

ALEX

Handbike Alex je speciální jízdní kolo na ruční pohon, které je určeno pro děti do vzrůstu 150cm. Má posuvné držáky nohou, i opěrku, a proto se snadno přizpůsobí proporcím jezdce. Z důvodů bezpečnosti je vybaven hned dvěma brzdami, jednou torpédovou, která se ovládá prostřednictvím klik a druhá pomocná parkovací. V předním kole handbiku je také zabudována sedmistupňová převodovka, která oproti běžným dyklopřehazovačkám umožňuje přeřazování na místě bez nutnosti protočení kola. Celý speciál je navržený tak, aby byl snadno ovladatelný, bezporuchový a téměř bezúdržbový.

60.500 Kč

50.000 bez DPH

FÍLA

Fíla je elektrohanbike, který je ideální pro děti, které nemají dostatečně vyvinuté ruce. V kole je zabudován elektromotor, který dětem pomáhá, aby uvezli své tělo. Fíla může sloužit také jako rehabilitační pomůcka, díky níž mohou děti s těžším handicapem udržovat svou svalovou hmotu v aktivitě. V současnosti máme navržený prototyp, který ještě musí projít atestací. Výroba je naplánovaná na rok 2019/2020.

90.750 Kč

75.000 bez DPH

VOJA

Voja je kolo pro nejmenší. Je vybaven jednorychlostní torpédovou brzdou, která se ovládá otáčením klik vzad. Díky teleskopickému prodloužení rámu se snadno přizpůsobí velikosti dítěte. V případě potřeby můžeme na kolo připevnit také sedák nebo vyrobit klasickou sedačku a opěrky nohou.

16.940 Kč

14.000 bez DPH

MATY

Maty je vozítko pro nejmenší, které usnadňuje dětem pohyb a je vhodné i na doma. Hodí se zejména jako příprava na budoucí invalidní vozík. V případě potřeby jej můžeme opatřit i opěrkami nohou.

10.890 Kč

9.000 bez DPH

TRENAŽER

Trenažer je vhodný na zimní období, kdy děti mohou na svém handbiku ALEX jezdit i doma. Je tedy zároveň vhodnou fyzioterapeutickou pomůckou, kdy si děti udržují kondici a posilují své ruce.
Trenažer je vybaven hardware, které umožní připojení k počitači. V praxi to znamená, že po nainstalování aplikace si děti mohou pouštět video ze závodů nebo třeba i pohádku a pokud točí klikami, video hraje a při zastavení se zastaví i video. Pro děti to je motivační prvek, aby je to na trenažéru bavilo.

8.470 Kč

7.000 bez DPH

BRADLA

Diagnoza některým dětem předurčuje jistou šanci, že budou schopni chůze, ale je potřeba pořádně zabrat. Každý den, zatímco si ostatní děti můžou hrát, musí něktré stále cvičit. Každodení dojíždění na rehabilitaci je nákladné a časově náročné, a pokud se najde v bytě místo na bradla, pak jsou ideální pomůckou pro trénink chůze.

10.890 Kč

9.000 bez DPH

DRESY

Staň se součástí naší party, kup si dres, vezmi kolo a pojeď s námi na některý ze závodů. Neděláme rozdílu, s handicapem nebo bez, muž či žena, kluk či holka, v důchodu nebo rentiér, každý je mezi námi vítán.

KUP DRES

 

 facebook


youtube


závody

  

další akce