PRO DĚTSKÉ ÚSMĚVY

“Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje"

Antonie de Saint-Exupéry - autor knihy Malý princ

   

    


            

POMOZTE DĚTEM

264 550 436 / 0300

Víte, děti jako jsem já to mají v životě docela těžký, ale ještě těžší to mají naši rodiče. Snaží se, abychom mohli žít normální život jako vy, ale všechny peníze jdou na léčení a tak nám nezbývá na jízdní kolo, s kterým můžeme objevovat svět.

POVOLENÍ SBÍRKY

PŘISPĚJTE NA SPECIÁLNÍ KOLO

SNADNÁ PLATBA

200 Kč

500 Kč

1.000 Kč

2.000 Kč

CYKLISTICKÉ DRESY

JEZDÍŽ NA KOLE A NEMÁŠ VLASTNÍ STÁJ?

Nezáleží na tom, zda jsi handicapovaný nebo patříš k těm co měli více štěstí, nehraje roli zda jsi muž, žena, dítě, důchodce nebo třeba prezident. K nám se může přidat každý, stačí nás jen kontaktovat.

Líbí se ti naše dresy? Jsou na prodej a objednat si je můžete přímo u výrobce. Zisk z prodeje dresů bude věnován na nově vznikající cyklistický oddíl handicapovaných dětí.

KUP DRES A TÍM POMŮŽEŠ SPORTOVAT HANDICAPOVANÝM DĚTEM

KUP DRES

     

   
       

ÚSPĚŠNĚ PODNIKÁTE A CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠICH AKTIVIT?

739 739 199 Tomáš Pouch

 DAR

Nejvíce rozšířený způsob, jak podpořit neziskovou organizace je finanční dar, který si můžete odečíst od daňového základu. Dar můžeme spicifikovat na konkrétní věc - aktivitu a nebo obecně na náklady spojené s provozem organizace a realizací aktivit v souladu se stanovama a občanským zákoníkem.

Logo dárce zveřejníme na stránkách pouze v tom případě, že je dar skutečně určen pro organizaci. V případě, že vaše společnost zakoupila nebo částečně přispěla na handbike pro konkrétní dítě, jsou veškeré P.R. aktivity na bedrech dárce, my hrajeme roli zprostředkovatele.

VZOR SMLOUVY

 REKLAMA A PROPAGACE

Pokud chcete svůj BRAND spojit s námi, je důležité se setkat a seznámit se s vaší představou, našimi možnostmi a najít cestu WIN : WIN.

Naší filozofií není jen spokojenost na obou stranách ale i zhodnocení spolupráce vedoucí k dosažení našich cílů. S drtivou většinou našich partnerů jsme dnes již přátelé a naše vztahy jsou více přátelské než obchodní a spolupráci a pochopení potřeb spíše prohlubují.

PROPAGACE NA WEBU

 EVENTY

Organizujeme nebo se aktivně účastníme firemní eventů, teambuildingových a veřejných akcí. Zkušenosti máme z organizováním osvětových turné, závodů a akcí typu “rodinný den”.

Jedné z největších nadací, Nadaci Agrofert, zajišťujeme prezentaci na veřejných akcích, dále jsme se účastnili eventů FTV Prima, Bohemia Energy, Modrá pyramidy, Allianz.

VIDEO Z TURNÉ

 PRÁCE PRO HANDICAPOVANÉ

Jednou z náplní je pomoci handicapovaným se plně zapojit do společnosti a tato cesta začíná tím, že v životě handicapovaného nastolíme řád. Dáme mu smyluplnou práci, ve které si bude uvědomovat svou důležitost a to, že také někdo potřebuje jeho služby. Tito lidé u nás vykonávají tyto typy prací: Výroba kompenzačních pomůcek, administrativní činost, manažér a lektor. 

Tento projekt vám nabízí přímou reflexi toho jak můžete pozitivně ovlivnit život člověku, nad kterým mnozí "zlomili hůl"

VIDEO O HANDICAPU

 PŘEDNÁŠKA

Asi si dokážete představit, že každý handicapovaný procházi nelehkým obdobím. Například když máte svou vysněnou budoucnost ke které směřujete, ale příjde nehoda a trvalé zdravotní a pohybové omezení. Pak je opravdu těžké nashromáždit všechny své síli a začít znovu, ale tentokrát z té poslední koleje.

Životní příběhy handicapovaných, kteří to ze slepé koleje dopracovali na dráhu rychlovlaku jsou inspirativní a v dnešní době i dobré slyšet, protože většina lidí si v dnešní době neuvědomuje svůj blahobyt a štěstí. A že překážky, s kterými se v životě potýkají, strácí na velikosti vedle toho, čím si musel projít člověk s handicapem.

 NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Většinu zde zmíněných aktivit můžeme účtovat v režimu povinného podílu. Vy tak dostáváte 2in1. Tzn. za dobrý skutek i odměnu :-)

Všechny zde uvedené možnosti můžeme vzájemně kombinovat a sestavit dárcovský program dle vašich představ. V případě zájmu vás zveme k nám do centrály v Jirnech u Prahy, kde u kávy vše probereme. Samozřejmě můžeme i my přijet k vám, ale vycházíme z toho, že pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, měli byste nás lépe poznat.

KALKULAČKA N.P.

 

 facebook


youtube


závody

  

další akce